גאו נדל"ן בגלובס: על רמות סיכון משתנות בתחום הקרקעות

דרג את הכתבה!

גלובס

 

ניתן להשקיע בתחום הקרקעות עם רמות סיכון שונות, בכתבה שפורסמה באתר גלובס, מספרים אנשי גאו נדלן על ההבדלים והשיקולים באפיקי ההשקעה השונים בתחום הקרקעות.

אפיק ההשקעה המקובל בתחום הקרקעות מתייחס בעיקר לרכישת קרקעות שנמצאות במצב מתקדם, מה שמוביל למעט מאוד סיכונים. המודל הפחות סטנדרטי הוא רכישת קרקע חקלאית, אם רווחים פוטנציאלים עצומים אך סיכויים לא מבוטלים שהיא לא תצליח לשנות את ייעודה. כמו בכל השקעה, גם כאן, כל משקיע מחפש את האופציה האולטימטיבית שתניב לו מקסימום רווחים ומינימום סיכונים.

בכתבה הוסבר כי הרעיון המרכזי הוא לגוון באפיקי ההשקעה ולהיערך לכל סיטואציה אפשרית, כמו ירידת מחירי הדיור. כל רוכש צריך לחשוב מה לעשות עם התקציב שלו והאם מדובר בהשקעה לטווח קצר או ארוך.

קראו קטע מהכתבה שפורסמה בגלובס:

לכידה

124234

על אודות צוות האתר - גאו נדל"ן

גאו נדל"ן גאים להציג: השקעת נדל"ן שאסור לפספס בחוף התכלת בהרצליה פיתוח - על קו הים, במיקום המבוקש ביותר בישראל ובטיימינג מושלם! בהשקעת הנדל"ן בחוף התכלת המגרש יירשם בטאבו על שמכם! עם אישור תוכניות הבנייה שווי הקרקעות בחוף התכלת הרצליה צפוי לזנק בצורה משמעותית.
פורסם בקטגוריה בתקשורת, קרקעות חקלאיות, קרקעות כללי, קרקעות לשינוי ייעוד, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *