מדוע רכישת קרקעות נחשבת השקעה טובה?

מדוע רכישת קרקעות נחשבת השקעה טובה?
5 (100%) 1 vote

אנשים רבים שיש ברשותם כסף פנוי מתלבטים בשאלה "מה ניתן לעשות בו?", או במילים אחרות – היכן כדאי להשקיע אותו. רבים האנשים שגורסים (ובהם גם גאו נדל"ן) שכדאי מאוד להשקיע בנדל"ן ובפרט – בקרקעות. במקרה זה, ניתן להוכיח בקלות שאותה דעה רווחת בהחלט מוצדקת ואיננה תלושה מהמציאות. כדי להבין במה הדברים אמורים, נסביר להלן מדוע רכישת קרקעות נחשבת השקעה טובה.

נכס ממשי

רכישת קרקע - גאו נדל"ן

רכישת קרקע – גאו נדל"ן

פעולות השקעה ניתן לבצע על שני סוגים של נכסים. סוג ראשון כולל נכסים בלתי מוחשיים, כגון קרן נאמנות, איגרת חוב, מניה. הנכסים הללו אינם בעלי ערך כשלעצמם, והם תלויים בכוחות השוק הפיננסיים. במקרי קיצון הם אפילו עשויים לאבד לחלוטין את ערכם. הסוג השני של נכסים כולל נכסים ממשיים, שיש להם ערך בלי כל קשר לספקולציות ולמסחר בבורסה. קרקע, מבהירים ב-גאו נדל"ן, היא הדוגמא הטובה ביותר לנכס מוחשי, שניתן למשש בידיים, שניתן לחוש תחת הרגליים, שניתן לפתח באמצעות פעולות כגון בנייה.

לכל מי שחושש מהשקעה ספקולטיבית, לכל מי שחושש מהשקעה בבורסה, לכל מי שלא יודע אם שער הדולר גבוה או נמוך ומי משפיע על המחיר של קרן נאמנות או אגרת חוב – רכישת קרקע היא עניין ברור, בטוח וכמובן – יציב.

תמיד צריכים קרקעות

רכישה של קרקע ניתן להסביר גם במונחי ביקוש והיצע. כפי שאנשים תמיד יצטרכו לחם ולכן תמיד יהיה ביקוש למוצרי מאפה, כך אנשים תמיד יצטרכו מקום לגור בו ולכן יהיה צורך בקרקעות לבנייה. אנשי גאו נדל"ן מוסיפים, כי יש כמובן ערך לשטחים שישמשו להקמת מפעלים, לצרכים חקלאים וכדומה. לכן, כל מי שמבין שתמיד יהיה ביקוש לשטח ולקרקע מבין שזוהי השקעה חכמה ונבונה.

השקעת נדלן הרצליה

השקעת נדלן הרצליה

שינוי ייעוד והפשרה

בישראל, מדינה שבה מלאי הקרקעות מוגבל ומצומצם, פוטנציאל עליית הערך של קרקעות שונות קיים ובמשנה תוקף. לא לחינם אנשים מחפשים לרכוש קרקעות לרכישה, אפילו כאלה שמוגדרות כיום כשטחים חקלאיים. בזכות אפשרות לתהליך של שינוי ייעוד ובזכות האפשרות של הפשרת קרקע לבנייה, ניתן להרוויח לא מעט במקרה שרוכשים קרקעות כאלה. צוות גאו נדל"ן מסביר כי לאחר ההפשרה ניתן להקים על הקרקע מבנה מגורים רב קומתי או לחילופין ניתן להקים עליה בית פרטי. בנוסף, יש אפשרות למכור את השטח ליזם וכך ליהנות מרווח הון משמעותי.

על אודות צוות האתר - גאו נדל"ן

גאו נדל"ן גאים להציג: השקעת נדל"ן שאסור לפספס בחוף התכלת בהרצליה פיתוח - על קו הים, במיקום המבוקש ביותר בישראל ובטיימינג מושלם! בהשקעת הנדל"ן בחוף התכלת המגרש יירשם בטאבו על שמכם! עם אישור תוכניות הבנייה שווי הקרקעות בחוף התכלת הרצליה צפוי לזנק בצורה משמעותית.
פורסם בקטגוריה מאמרים כלליים, קרקעות כללי, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *