איפה כדאי להשקיע בקרקעות חקלאיות בישראל?

דרג את הכתבה!

קרקעות חקלאיות מהוות אופציה להשקעת נדל"ן מצוינת עם תשואה גבוהה והון סיכון נמוך. עם זאת יש לאתר את הקרקע הנכונה שתניב תשואה גבוהה בהמשך. על מנת לעשות זאת יש לקחת בחשבון מספר סימנים ומרכיבים במסגרת ההשקעה ולהתייעץ עם כמה שיותר מומחים בתחום. המרכיב העיקרי ברכישה של קרקע חקלאית נכונה היא המיקום של הקרקע ויחסי ההיצע והביקוש באזור זה.

השקעה בקרקע חקלאית באזורי ביקוש

khunaspixמשבר הדיור שפוקד את ישראל בעשור האחרון נובע בין היתר מהיחסים בין ההיצע לביקוש. ההיצע בישראל הוא נמוך מאוד ביחס לביקוש ולכן המחירים נמצאים במגמת עלייה ברורה ומתמדת. כדי להגדיל את היצע לא מספיק לבנות כמה שיותר, אלא יש צורך להפשיר קרקעות ולשנות את הייעוד שלהם – מייעוד חקלאי לבנייה למגורים.

בגלל ההיצע הנמוך, גורמים רבים מזרזים את הפשרת הקרקעות, שיכולה להימשך שנים ולכן ההשקעה בקרקעות הפכה להיות כה פופולרית. למעשה, לאחר שהקרקע מופשרת, ערכה עולה פי כמה, והמחיר שלה טרם ההפשרה, הוא נמוך ביחס לכל השקעת נדל"ן אחרת.

במרכז, בשרון ובשפלה – סיכויים גבוהים להפשרת קרקעות

השקעת נדלן הרצליה

השקעת נדלן הרצליה

על מנת להרוויח מההשקעה בקרקע חקלאית יש להשקיע במקומות בהם יש ביקוש גבוה והיצע נמוך, תנאים שיכולים להציע סיכוי גבוה יותר להפשרה מהירה. חברת גאו נדל"ן משווקת קרקעות באזורי הביקוש שהם אזור המרכז, גוש דן, השרון והשפלה.

חברת גאו נדל"ן מציעה להשקיע בקרקע חקלאית במרכז, ולהצטרף למעגל המשקיעים בנדל"ן. השקעת נדלן במרכז יכולה להניב תשואה גבוהה מאוד, במיוחד כאשר מדובר על קרקע להשקעה במרכז. זאת נכון גם לגבי קרקע להשקעה בהרצליה ולגבי קרקע להשקעה רחובות. אזורים אלו הם מבוקשים מאוד ולכן, יש סיכוי גבוה שקרקעות יופשרו בקרוב ועליהן יבנו אזורי מגורים.

 

על אודות צוות האתר - גאו נדל"ן

גאו נדל"ן גאים להציג: השקעת נדל"ן שאסור לפספס בחוף התכלת בהרצליה פיתוח - על קו הים, במיקום המבוקש ביותר בישראל ובטיימינג מושלם! בהשקעת הנדל"ן בחוף התכלת המגרש יירשם בטאבו על שמכם! עם אישור תוכניות הבנייה שווי הקרקעות בחוף התכלת הרצליה צפוי לזנק בצורה משמעותית.
פורסם בקטגוריה מאמרים כלליים, קרקעות חקלאיות, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *